Δημοσιεύθηκαν στην Εφημερίδα της Κυβέρνησης τα Ωρολόγια Προγράμματα των μαθημάτων Γενικής Παιδείας και Ειδικότητας ΕΠΑ.Λ. των Αυτοτελών Ειδικών Τμημάτων και των Τμημάτων Συνδιδασκαλίας κατ' εφαρμογή του άρθρου 4 (παρ. 3) του ν. 4473/2017 (Α ́ 78) καθώς και τα Πανελλαδικώς Εξεταζόμενα Μαθήματα υποψηφίων μαθητών των Αυτοτελών Ειδικών Τμημάτων και των Τμημάτων Συνδιδασκαλίας για την πρόσβαση στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση σχολικού έτους 2018 – 2019.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΟ ΦΕΚ

Πηγή: www.esos.gr

Τι πρέπει να γνωρίζουν οι ενδιαφερόμενοι που θα συ...
Κλειστά τα σχολεία στις 7 Νοεμβρίου