ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2017



ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ
ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016-2017
*Τη λίστα με όλους τους επιτυχόντες μπορείτε να την κατεβάσετε και εδώ


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
Κουτσοχέρας Γιάννης Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Πάτρα)
Μαλλόπουλος Κώστας Φυσικής (Πάτρα)
Λαμπρόπουλος Φοίβος Μηχανολόγων Μηχανικών (Κοζάνη)
Χριστόπουλος Βασίλης Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Ξάνθη)
Νάνου Ευγενία Ψυχολογία (Θεσσαλονίκη)
Κωτόπουλος Αθανάσιος Οδοντιατρική (Αθήνα)
Ιωσηφίδης Ιωάννης Ιατρική (Θεσσαλονίκη)
Κουτέλου Έφη Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Σκούρα Αλεξάνδρα Νοσηλευτικής (Αθήνα)
Σελενίτσα Διονύσης Μαθηματικών (Πάτρα)
Ανάγνου Δημήτρης Οπτικής και Οπτομετρίας (Αίγιο)
Πατσαούρα Κυριακή Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Χασάμπελη Έλλη Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Ηράκλειο)
Αναστασόπουλος Άγγελος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Παναγιωτόπουλος Νικόλαος Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)
Μπρινιάς Ανδρέας Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων (Λευκάδα)
Διαμαντόπουλος Νίκος Δασοπονίας και Διαχείρησης Φυσικόυ Περιβάλλοντος (Καρπενήσι)
Διαμαντόπουλος Γιώργος Γεωγραφίας (Αθήνα)
Παπαγιάννης Θανάσης Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Πάτρα)
Ζύγουρα Τάνια Μηχανικών Περιβάλλοντος και Μηχανικών Αντιρρύπανσης (Κοζάνη)
Λεκατσάς Χρήστος Τέχνων Ήχου & Εικόνας (Κέρκυρα)
Δημουλάς Νίκος Τουριστικών Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Μαντέλης Βαγγέλης Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Μεσολόγγι)
Δρουμέτσικα Γιωργία Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Καβάλα)
Πολυχρονίου Γιώργος Νομική (Κομοτηνή)
Σαλονίδη Έλενα Ιατρική (Αλεξανδρούπολη)
Φαρμάκη Νίκη Κτηνιατρική (Θεσσαλονίκη)
Στούπη Νικολέτα Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ (Ναύπακτος)
Δαλδάκη Μαρία Τεχνολόγων Περιβάλλοντος ΤΕ (Ζάκυνθος)
Γερασιμοπούλου Χριστίνα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Λύρα Ιωάννα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Λάρισα)
Χάχαλης Βασίλης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Κοζάνη)
Γαρδίκης Νεκτάριος Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ (Ναύπακτος)
Καπετανάκης Γιώργος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη)
Τζιμίκου Μένη Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων (Αγρίνιο)
Γαρουφαλή Μαρία Διοίκηση Οικονομίας και Επικοινωνίας Πολιτικών και Τουριστικών Μονάδων (Άμφισσα)
Πολυζώη Μαρία Τουριστικών Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Φωτάκη Πένυ Φιλοσοφίας (Πάτρα)
Κάτσωνα Γιωργία Φιλολογίας (Καλαμάτα)
Δημητρακοπούλου Πηγή Κοινωνικής Πολιτικής (Αθήνα)
Αποστολοπούλου Σοφία Διεθνών Ευρωπαϊκών και Περιφερειακών Σπουδών (Αθήνα)
Πετροπούλου Έλενα Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)
Φώτο Γιάννης Τεχνολόγων Γεωπόνων (Αμαλιάδα)
Κακαφώνη Γεωργία Μαιευτική (Αθήνα)
Σμυρνής Γιώργος Ηλεκρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Γεωργοπούλου Φωτεινή Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Μήτση Παντελής Φυσικό (Πάτρα)
Φρυδά Βάσια Μαιευτική (Θεσσαλονίκη)
Τσανάι Μπλεόνα Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
Πίτσιου Δήμητρα Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
Ασημακόπουλος Αλέξανδρος Επιστήμης των Υλικών ΤΕ (Πάτρα)
Μίαρης Αλέξης Φιλοσοφίας (Πάτρα)
Θεοδωροπούλου Αναστασία Επιοστημών Εκπαίδευσης και Αγωγής Προσχολικής ηλικίας (Πάτρα)
Ασημακόπουλος Νίκος Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας (Αθήνα)
Σταματελάτου Αλίκη Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)
Καρατζά Βασιλική Νοσηλευτική (Πάτρα)
Θεοδωροπούλου Ελένη Επιστημών Εκπαίδευσης και Αγωγής Προσχολικής ηλικίας (Πάτρα)
Θεοδωρόπουλος Βασίλης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Τριλίβα Ειρήνη Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη)
Τιμπιλή Δήμητρα Επιστημών Εκπαίδευσης και Αγωγής Προσχολικής ηλικίας (Πάτρα)
Τζελέπης Κωνσταντίνος Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
Τσιτσιβού Φωτεινή Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
Κάκκος Γιώργος Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού Σχολή Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
Κάκκος Χρήστος Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού Σχολή Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
Πύλιου Μαρία Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρόδος)
Λιάπη Κατερίνα Νοσηλετικής (Διδυμότειχο)
Σέχου Κατερίνα Ψηφιακών Μέσων & επικοινωνίας ΤΕ (Αργοστόλι)
Κρεμόνα Κατερίνα Φιλοσοφίας (Πάτρα)
Αντωνόπουλος Ηλίας Γεωλογίας (Πάτρα)
Κυριακοπούλου Σοφία Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Αναγνωστοπούλου Νατ. Επιστήμης των Υλικών ΤΕ (Πάτρα)
Σταυροπούλου Ειρήνη Τεχνολογίας Αλιείας - Υδατοκαλλιεργειών (Μεσολόγγι)
Χριστοδουλής Λευτέρης Διοίκηση Επιχειρήσεων Λευκάδα
Αναστασοπούλου Ηλέκτρα Φαρμακευτική (Αθήνα)
Κεντέλα Αγγελική Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Φλώρινα)
Μίαρης Νίκος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Σέχου Γιάννης Μονίμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Μ.Υ.Α) Κατεύθυνση τεχνολογικής υποστήριξης
Τσούμαρη Σοφία Γεωλογία (Πάτρα)
Καλαντζή Ματίνα Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Γεωργοπούλου Μαρία Γεωπονικό (Αθήνα)
Σπηλιόπουλος Θοδωρής Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Ιωάννινα)
Παράσχου Παναγιώτα Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕ (Λευκάδα)
Μπαντούνας Δημήτρης Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού ΤΕ (Κοζάνη)
Κακαφώνη Ολυμπία Φιλοσοφίας (Πάτρα)
Καζναφέρης Αντώνης Στατιστικής ΑΣΟΕ (Αθήνα)
Ντούνια Μαρίνα Κτηνιατρική (Καρδίτσα)
Σιγαλός Παναγιώτης Γεωλογία (Πάτρα)
Ρήγα Στάσα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Γκουγιάννος Δημήτρης Επιστήμης των Υλικών (Πάτρα)
Σωτηροπούλου Παναγιώτα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Μαρούντα Μαρικαίτη Διοίκηση Οικονομίας και Επικοινωνίας Πολιτιστικών και Τουριστικών μονάδων (Πύργος)
Παπακωστοπούλου Αλίκη Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Κούτρας Κων/νος Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕ (Μεσολόγγι)
Θεοδωρόπούλος Κων/νος Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕ (Γρεβενά)
Καραγιάννης Παναγιώτης - Κων/νος Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)
Κούστα Αντιγόνη Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Κούστα Αντωνία Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
Νικολάου Κων/να Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ (Σέρρες)
Κασκάνης Αποστόλης Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ (Πάτρα)
Τσιμπούκης Σπύρος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος)
Κότση Ελευθερία Νοσηλευτική (Πάτρα)
Γιαννούτσου Μαριετίνα Νοσηλευτική (Πάτρα)
Ανδρουτσοπούλου Δώρα Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
Στάμο Αλεξία Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
Φωτοπούλου Μαργαρίτα Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ (Ναύπακτος)
Σπάθη Ανδριάννα Νοσηλευτικής (Αθήνα)
Τσίντζηρας Θύμιος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία(Πάτρα)
Δημοπούλου Ράνια Τεχνολόγων Γεωπόνων (Αμαλιάδα)
Πετρούτσος Δημήτρης Διοίκησης Οικονομίας και Επικοινωνίας Πολιτιστικών και Τουριστικών μονάδων (Πύργος)
Μπακάλης Βασίλης Διοίκηση Επιχειρήσεων (Μεσολόγγι)
Σπανός Χρήστος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Κουτσοδήμας Νικόλαος Τεχνολογίας Αλιείας - Υδατοκαλλιεργειών (Μεσολόγγι)
Στραβοκεφάλου Άρτεμις Θεατρικών Σπουδών (Πάτρα)
Παναγοπούλου Δήμητρα Φιλολογίας (Καλαμάτα)
Νικολοπούλου Ανδριάννα Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Τζαβάρας Ανδρέας Διοίκηση Επιχειρήσεων (Μεσολόγγι)
Παπαγιάννη Χρύσα Νοσηλευτική (Πάτρα)
Φραγκούλια Πέγκυ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Μεσολόγγι)

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κεντρικά Γραφεία Γούναρη 35 & Κανακάρη, Πάτρα

  •   2610.622855

  •   2610.279873

  •   Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

NEWSLETTER

Εγγραφείτε στο newsletter για να λαμβάνετε τα νέα μας

Follow Us